B41605A338M8
Part Number:
B41605A338M8
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL
Arkusz danych:
B41605A338M8.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41605A338M8 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:55V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:B41605
tętnienia prądu:7.1A @ 10kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41605A 338M 8
B41605A0338M008
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B41605A338M8
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.331" (8.40mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.654" (42.00mm)
Rozszerzony opis:3300µF 55V Aluminum Capacitors Radial, Can 24 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):24 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 55V RADIAL
Pojemność:3300µF