B41560A9338M
Part Number:
B41560A9338M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW
Arkusz danych:
B41560A9338M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41560A9338M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.406" Dia (35.70mm)
Seria:B41560
tętnienia prądu:5.7A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy:B41560A9338M000
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:B41560A9338M
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.500" (12.70mm)
Impedancja:53 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):3.217" (81.70mm)
Rozszerzony opis:3300µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 48 mOhm @ 100Hz 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):48 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW
Pojemność:3300µF