B41505A9228M
B41505A9228M
Part Number:
B41505A9228M
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Arkusz danych:
B41505A9228M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41505A9228M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B41505
tętnienia prądu:2.3A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:495-6194
B41505A9228M-ND
B41505A9228M000
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:B41505A9228M
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:60 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 56 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):56 mOhm
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Pojemność:2200µF