B41252A5688M
Part Number:
B41252A5688M
Opis:
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Arkusz danych:
B41252A5688M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41252A5688M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B41252
tętnienia prądu:2.14A @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B41252A5688M000
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41252A5688M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:6800µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Pojemność:6800µF