B41044A9106M
Part Number:
B41044A9106M
Opis:
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Arkusz danych:
B41044A9106M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41044A9106M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:100V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:B41044
tętnienia prądu:128mA @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41044A9106M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41044A9106M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:1 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:10µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Pojemność:10µF