B41043A4188M
Part Number:
B41043A4188M
Opis:
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
B41043A4188M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41043A4188M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:B41043
tętnienia prądu:1.69A @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41043A4188M000
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41043A4188M
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:32 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:1800µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:1800µF