B41042A7336M
Part Number:
B41042A7336M
Opis:
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Arkusz danych:
B41042A7336M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41042A7336M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:35V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:B41042
tętnienia prądu:158.9mA @ 120Hz
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41042A7336M000
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41042A7336M
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:1.2 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:33µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Pojemność:33µF