B41022A5107M
Part Number:
B41022A5107M
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
B41022A5107M.pdf
Wprowadzenie
Kupować B41022A5107M z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:B41022
tętnienia prądu:111mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:B41022A5107M000
temperatura robocza:-
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B41022A5107M
Żywotność @ Temp.:1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.335" (8.50mm)
Rozszerzony opis:100µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:100µF