B37986G1152J000
B37986G1152J000
Part Number:
B37986G1152J000
Opis:
CAP CER 1500PF 100V NP0 RADIAL
Arkusz danych:
B37986G1152J000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B37986G1152J000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)