B37984M5474K000
B37984M5474K000
Part Number:
B37984M5474K000
Opis:
CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Arkusz danych:
B37984M5474K000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B37984M5474K000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:50V
Tolerancja:±10%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:X7R
Rozmiar / Wymiar:0.354" L x 0.295" W (9.00mm x 7.50mm)
Seria:B37984M
oceny:AEC-Q200
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B37984-M5474-K
B37984M5474K
ECU-S1H474KBB
ECUS1H474KBB
P4960
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B37984M5474K000
Lead Style:Formed Leads - Kinked
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.098" (2.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial
Opis:CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Pojemność:0.47µF