B37979N1121J000
B37979N1121J000
Part Number:
B37979N1121J000
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP CER 120PF 100V NP0 RADIAL
Arkusz danych:
B37979N1121J000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B37979N1121J000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±5%
Grubość (maks):-
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)