B37940K1010C860
B37940K1010C860
Part Number:
B37940K1010C860
Opis:
CAP CER 1PF 100V NP0 0805
Arkusz danych:
B37940K1010C860.pdf
Wprowadzenie
Kupować B37940K1010C860 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - znamionowe:100V
Tolerancja:±0.25pF
Grubość (maks):0.028" (0.70mm)
Współczynnik temperaturowy:C0G, NP0
Rozmiar / Wymiar:0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case:0805 (2012 Metric)
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Surface Mount, MLCC
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B37940K1010C860
cechy:-
Rozszerzony opis:1pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Opis:CAP CER 1PF 100V NP0 0805
Pojemność:1pF