Kupować B33364A5755J050 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 440V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | Quick Connect, Disconnect |
| Rozmiar / Wymiar: | 2.028" L x 1.240" W (51.50mm x 31.50mm) |
| Seria: | CBB66 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial, Can |
| Inne nazwy: | 495-4337 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B33364A5755J050 |
| Główny odstęp: | 0.787" (20.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 2.638" (67.00mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 7.5µF ±5% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP) Radial, Can |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP) |
| Opis: | CAP FILM 7.5UF 5% 440VAC QC TERM |
| Pojemność: | 7.5µF |
| Aplikacje: | Motor Run |
| Email: | [email protected] |