Kupować B32916A4334M z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | - |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 440V |
| Tolerancja: | ±20% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | - |
| Seria: | B32916 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | 495-4005 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B32916A4334M |
| Główny odstęp: | 1.476" (37.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | - |
| cechy: | X1 Safety Rated |
| Rozszerzony opis: | 0.33µF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.33UF 20% 440VAC RAD |
| Pojemność: | 0.33µF |