B32912A4333M189
B32912A4333M189
Part Number:
B32912A4333M189
Opis:
CAP FILM 0.033UF 20% 440VAC RAD
Arkusz danych:
B32912A4333M189.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32912A4333M189 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:440V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32912
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32912A4333M189
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:X1 Safety Rated
Rozszerzony opis:0.033µF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.033UF 20% 440VAC RAD
Pojemność:0.033µF