B32911A4332M189
B32911A4332M189
Part Number:
B32911A4332M189
Opis:
CAP FILM 3300PF 20% 440VAC RAD
Arkusz danych:
B32911A4332M189.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32911A4332M189 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:-
Napięcie znamionowe - AC:440V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32911
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32911A4332M189
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:X1 Safety Rated
Rozszerzony opis:3300pF ±20% Film Capacitor 440V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 3300PF 20% 440VAC RAD
Pojemność:3300pF