B32911A3103M289
B32911A3103M289
Part Number:
B32911A3103M289
Opis:
CAP FILM 10000PF 20% 760VDC RAD
Arkusz danych:
B32911A3103M289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32911A3103M289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:760V
Napięcie znamionowe - AC:330V
Tolerancja:±20%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Seria:B32911
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32911A3103M289
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.354" (9.00mm)
cechy:X1 Safety Rated
Rozszerzony opis:10000pF ±20% Film Capacitor 330V 760V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 10000PF 20% 760VDC RAD
Pojemność:10000pF