B32671L1272K289
B32671L1272K289
Part Number:
B32671L1272K289
Opis:
CAP FILM 2700PF 10% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
B32671L1272K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32671L1272K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:600V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Seria:B32671L
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32671L1272K289
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:2700pF ±10% Film Capacitor 600V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 2700PF 10% 1.6KVDC RAD
Pojemność:2700pF