B32671L103J
B32671L103J
Part Number:
B32671L103J
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Arkusz danych:
B32671L103J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32671L103J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm)
Seria:B32671L
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-3202
B32671L 103J
B32671L0103J
B32671L0103J000
temperatura robocza:-55°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32671L103J
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:10000pF ±5% Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 10000PF 5% 1KVDC RADIAL
Pojemność:10000pF