B32656S684K563
Part Number:
B32656S684K563
Opis:
CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC SCREW
Arkusz danych:
B32656S684K563.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32656S684K563 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1000V (1kV)
Napięcie znamionowe - AC:480V
Tolerancja:±10%
Package / Case:Rectangular Box
Inne nazwy:B32656S 684K563
B32656S0684K563
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32656S684K563
Główny odstęp:1.476" (37.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:Low ESL
Rozszerzony opis:0.68µF ±10% Film Capacitor 480V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
ESR (Equivalent Series Resistance):6 mOhm
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.68UF 10% 1KVDC SCREW
Pojemność:0.68µF