B32656A7334J
Part Number:
B32656A7334J
Opis:
CAP FILM 0.33UF 5% 1.25KVDC RAD
Arkusz danych:
B32656A7334J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32656A7334J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1250V (1.25kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.654" L x 0.630" W (42.00mm x 16.00mm)
Seria:B32656
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32656A7334J000
B32656A7334J000-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32656A7334J
Główny odstęp:1.476" (37.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.122" (28.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.33µF ±5% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.33UF 5% 1.25KVDC RAD
Pojemność:0.33µF