B32654A1473J189
B32654A1473J189
Part Number:
B32654A1473J189
Opis:
CAP FILM 0.047UF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
B32654A1473J189.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32654A1473J189 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Seria:B32654
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32654A1473J189
Główny odstęp:1.083" (27.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.827" (21.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.047µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.047UF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:0.047µF