B32653A6224K
B32653A6224K
Part Number:
B32653A6224K
Opis:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Arkusz danych:
B32653A6224K.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32653A6224K z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:250V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm)
Seria:B32653
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-4192
B32653A6224K000
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32653A6224K
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.650" (16.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.22µF ±10% Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC RAD
Pojemność:0.22µF