B32653A3364J
Part Number:
B32653A3364J
Opis:
CAP FILM 0.36UF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32653A3364J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32653A3364J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:-
Seria:B32653
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32653A3364J000
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32653A3364J
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):-
cechy:-
Rozszerzony opis:0.36µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.36UF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:0.36µF