B32612A7682J008
B32612A7682J008
Part Number:
B32612A7682J008
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 6800PF 5% 1.25KVDC RAD
Arkusz danych:
B32612A7682J008.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32612A7682J008 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1250V (1.25kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
Seria:B32612
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-3580
B32612A7682J 8
B32612A7682J8
temperatura robocza:-55°C ~ 100°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32612A7682J008
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.433" (11.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:6800pF ±5% Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 6800PF 5% 1.25KVDC RAD
Pojemność:6800pF