B32560J8153J
Part Number:
B32560J8153J
Opis:
CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC 2DIP
Arkusz danych:
B32560J8153J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32560J8153J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:630V
Napięcie znamionowe - AC:400V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm)
Seria:SilverCap™ B32560
Opakowania:Bulk
Package / Case:2-DIP
Inne nazwy:B32560J8153J000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32560J8153J
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.327" (8.30mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC 2DIP
Pojemność:0.015µF