Kupować B32560J8153J z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 630V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | 400V |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) |
| Seria: | SilverCap™ B32560 |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 2-DIP |
| Inne nazwy: | B32560J8153J000 |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 125°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | B32560J8153J |
| Główny odstęp: | 0.295" (7.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.327" (8.30mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.015µF ±5% Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked |
| Opis: | CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC 2DIP |
| Pojemność: | 0.015µF |
| Aplikacje: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |