B32560J6224K000
Part Number:
B32560J6224K000
Opis:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
Arkusz danych:
B32560J6224K000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32560J6224K000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.354" L x 0.303" W (9.00mm x 7.70mm)
Seria:SilverCap™ B32560
Opakowania:Bulk
Package / Case:2-DIP
Inne nazwy:B32560J6224K
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32560J6224K000
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.386" (9.80mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.22µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC 2DIP
Pojemność:0.22µF