B32529C3682J289
B32529C3682J289
Part Number:
B32529C3682J289
Opis:
CAP FILM 6800PF 5% 250VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32529C3682J289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32529C3682J289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm)
Seria:B32529
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32529C3682J289
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:6800pF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 6800PF 5% 250VDC RADIAL
Pojemność:6800pF