B32529C103K289
B32529C103K289
Part Number:
B32529C103K289
Opis:
CAP FILM 10000PF 10% 63VDC RAD
Arkusz danych:
B32529C103K289.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32529C103K289 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:63V
Napięcie znamionowe - AC:40V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm)
Seria:B32529
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-2460-3
495-2462-3-ND
B32529C 103K289
B32529C0103K289
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32529C103K289
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.256" (6.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:10000pF ±10% Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 10000PF 10% 63VDC RAD
Pojemność:10000pF