B32526R6106K
Part Number:
B32526R6106K
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 10UF 10% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
B32526R6106K.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32526R6106K z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.634" L x 0.709" W (41.50mm x 18.00mm)
Seria:B32526
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32526R6106K000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32526R6106K
Główny odstęp:1.476" (37.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.280" (32.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:10µF ±10% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Opis:CAP FILM 10UF 10% 400VDC RADIAL
Pojemność:10µF