B32521C6153J
B32521C6153J
Part Number:
B32521C6153J
Opis:
CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Arkusz danych:
B32521C6153J.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32521C6153J z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Seria:B32521
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:495-1229
B32521C6153J000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32521C6153J
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.276" (7.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Pojemność:0.015µF