B32520C3153K
B32520C3153K
Part Number:
B32520C3153K
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Arkusz danych:
B32520C3153K.pdf
Wprowadzenie
Kupować B32520C3153K z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:250V
Napięcie znamionowe - AC:160V
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Seria:B32520
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:B32520C3153K000
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B32520C3153K
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.276" (7.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.015µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Opis:CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
Pojemność:0.015µF