B25856K7504K13
Part Number:
B25856K7504K13
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP FILM 0.5UF 10% 3KVDC AXIAL
Arkusz danych:
B25856K7504K13.pdf
Wprowadzenie
Kupować B25856K7504K13 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:3000V (3kV)
Napięcie znamionowe - AC:2500V (2.5kV)
Tolerancja:±10%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:2.677" Dia (68.00mm)
Seria:B25856
Opakowania:Bulk
Package / Case:Axial
Inne nazwy:B25856K7504K 13
B25856K7504K013
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Requires Holder
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:B25856K7504K13
Główny odstęp:-
Wysokość - Siedzą (Max):3.110" (79.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.5µF ±10% Film Capacitor 2500V (2.5kV) 3000V (3kV) Axial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:-
Opis:CAP FILM 0.5UF 10% 3KVDC AXIAL
Pojemność:0.5µF