Kupować ATA6830-PKH z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Dostawa: | 7 V ~ 20 V |
|---|---|
| Napięcie - Obciążenie: | 7 V ~ 20 V |
| Technologia: | NMOS, PMOS |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 28-QFN (7x7) |
| Krok Rozdzielczość: | - |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | 28-VQFN Exposed Pad |
| Konfiguracja wyjściowa: | Half Bridge (4) |
| Inne nazwy: | ATA6830-PKHDKR ATA6830PKH |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Typ silnika - stepper: | Bipolar |
| Typ silnika - AC, DC: | - |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | ATA6830-PKH |
| Berło: | Serial |
| Funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Rozszerzony opis: | Bipolar Motor Driver NMOS, PMOS Serial 28-QFN (7x7) |
| Opis: | IC MOTOR DRIVER SER 28QFN |
| Obecny - Wyjście: | 1.1A |
| Aplikacje: | Automotive |
| Email: | [email protected] |