Kupować AS3691B-ZMFT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | - |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | - |
| Napięcie - Wyjście: | 15V |
| Rodzaj: | Linear |
| topologia: | - |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 64-QFN (9x9) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 64-VFQFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 4 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | AS3691B-ZMFT |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | - |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 4 Output Linear 400mA 64-QFN (9x9) |
| Ściemnianie: | - |
| Opis: | IC LED DRIVER LINEAR 400MA 64QFN |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 400mA |
| Aplikacje: | Backlight, Lighting |
| Email: | [email protected] |