Kupować AS3647-ZWLM z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - przyłącze (min): | 2.7V |
|---|---|
| Napięcie - zasilanie (maks.): | 4.4V |
| Napięcie - Wyjście: | 2.8 V ~ 5.5 V |
| Rodzaj: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 13-WLCSP (2.25x1.5) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 13-UFBGA, WLCSP |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Liczba wyjść: | 2 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | AS3647-ZWLM |
| Przełącznik wewnętrzny (e): | Yes |
| Częstotliwość: | 4MHz |
| Rozszerzony opis: | LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) I²C Dimming 800mA (Flash) 13-WLCSP (2.25x1.5) |
| Ściemnianie: | I²C |
| Opis: | IC LED DRIVER REGULATOR 13WLCSP |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 800mA (Flash) |
| Aplikacje: | Camera Flash |
| Email: | [email protected] |