Kupować AS35 1R040 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±25% |
|---|---|
| Seria: | AS |
| R @ bieżący: | 0.008 Ohm |
| R @ 25 ° C: | 1 Ohm |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | 570-1111 AS351R040 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | AS35 1R040 |
| Główny odstęp: | 0.748" (19.00mm) |
| Rozszerzony opis: | Inrush Current Limiter 1 Ohm Ohm ±25% 1.417" (36.00mm) |
| Średnica: | 1.417" (36.00mm) |
| Opis: | ICL 1 OHM 25% 40A 36MM |
| Obecny - Steady State Max: | 40A |
| Zatwierdzenia: | - |
| Email: | [email protected] |