Kupować AS32 5R020 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Tolerancja: | ±25% |
|---|---|
| Seria: | AS |
| R @ bieżący: | 0.025 Ohm |
| R @ 25 ° C: | 5 Ohm |
| Opakowania: | Bulk |
| Inne nazwy: | 570-1106 AS325R020 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | AS32 5R020 |
| Główny odstęp: | 0.673" (17.10mm) |
| Rozszerzony opis: | Inrush Current Limiter 5 Ohm Ohm ±25% 1.18" (30mm) |
| Średnica: | 1.18" (30mm) |
| Opis: | ICL 5 OHM 25% 20A 30MM |
| Obecny - Steady State Max: | 20A |
| Zatwierdzenia: | UL |
| Email: | [email protected] |