Kupować AS1746-BTDR z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze (V +): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Zasilanie, Podwójne (V ±): | - |
| Czas przełączania (Ton, Toff) (maks.): | 50ns, 30ns |
| Przełącznik: | SPDT |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 10-TDFN (3x3) |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tray |
| Package / Case: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oporność na terenie (maks.): | 550 mOhm |
| Liczba obwodów: | 2 |
| Obwód multipleksera / demultipleksera: | 2:1 |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | AS1746-BTDR |
| Rozszerzony opis: | 2 Circuit IC Switch 2:1 550 mOhm 10-TDFN (3x3) |
| Opis: | IC SWITCH DUAL SPDT 10-TDFN |
| Prąd - wyciek (IS (wyłączony)) (maks.): | 10nA |
| Przesłuchy: | -60dB @ 100kHz |
| Wtrysk ładowania: | 200pC |
| Dopasowanie kanału do kanału (ΔRon): | 20 mOhm |
| Kanał (Capacitance) (CS (wyłączone), CD (wyłączone)): | 84pF, 37pF |
| 3dB Pasmo: | - |
| Email: | [email protected] |