Kupować AS1713-BTDT z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - zasilanie, pojedyncze / podwójne (±): | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście offset: | 1.5mV |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 8-MLPD (2x2) |
| Szybkość narastania: | 5 V/µs |
| Seria: | - |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 8-UFDFN Exposed Pad |
| Typ wyjścia: | Rail-to-Rail |
| Inne nazwy: | AS1713-BTDT-1K AS1713-BTDT-1KTR AS1713-BTDT-1KTR-ND AS1713-BTDTTR |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | AS1713-BTDT |
| Zysk Bandwidth Product: | 4MHz |
| Rozszerzony opis: | Differential Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-MLPD (2x2) |
| Opis: | IC OPAMP DIFF 4MHZ RRO 8MLPD |
| Obecny - Dostawa: | 2.3mA |
| Obecny - Wyjście / Channel: | 200mA |
| Obecny - diagonalna wejściowe: | 50pA |
| Amplifier Type: | Differential |
| 3dB Pasmo: | - |
| Email: | [email protected] |