Kupować ARE13A09 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 6.75 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 0.9 VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| przełączanie napięcia: | 30VDC - Max |
| Seria: | ARE |
| Czas Release: | 5ms |
| Relay Type: | RF |
| Opakowania: | Tube |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 70°C |
| Czas zadziałania: | 10ms |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | ARE13A09 |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | RF Relay SPDT (1 Form C) Surface Mount |
| Opis: | RELAY RF SPDT 500MA 9V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 500mA |
| Materiał styków: | Gold Plating |
| Formularz kontaktowy: | SPDT (1 Form C) |
| Napięcie cewki: | 9VDC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | 405 Ohms |
| cewka zasilania: | 200 mW |
| Aktualny Coil: | 22.2mA |
| Email: | [email protected] |