Kupować ARA210A24 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 18 VDC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | - |
| Termination Style: | Gull Wing |
| przełączanie napięcia: | 30VDC - Max |
| Seria: | ARA |
| Czas Release: | 4ms |
| Relay Type: | RF |
| Opakowania: | Tube |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| Czas zadziałania: | 4ms |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | ARA210A24 |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | RF Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Opis: | RELAY RF DPDT 1A 24V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 1A |
| Materiał styków: | Silver Palladium (AgPd), Gold (Au) |
| Formularz kontaktowy: | DPDT (2 Form C) |
| Napięcie cewki: | 24VDC |
| Coil Type: | Latching, Single Coil |
| Coil Resistance: | 5.76 kOhms |
| cewka zasilania: | 100 mW |
| Aktualny Coil: | 4.2mA |
| Email: | [email protected] |