Kupować AQZ107 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 200 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.16VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SIL |
| Seria: | PhotoMOS™ AQZ |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-SIP |
| Typ wyjścia: | DC |
| Inne nazwy: | 255-2698 AQZ107-ND |
| Oporność na terenie (maks.): | 550 mOhm |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AQZ107 |
| Prąd ładowania: | 1.3A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Opis: | RELAY OPTO DC 200V 1.3A 4-SIP |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |