Kupować AQY474 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 400 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | - |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-DIP |
| Seria: | PhotoMOS™ AQY |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 12 Weeks |
| Numer części producenta: | AQY474 |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-DIP (0.400", 10.16mm) |
| Opis: | RELAY OPTO AC/DC 400V 4-DIP |
| Obwód: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |