Kupować AQY410SX z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 350 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.14VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SOP |
| Seria: | PhotoMOS™ AQY |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | 255-1438-2 AQY410SX-ND |
| Oporność na terenie (maks.): | 25 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AQY410SX |
| Prąd ładowania: | 120mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NC (1 Form B) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Opis: | RELAY OPTO SPST-NC 120MA 350V |
| Obwód: | SPST-NC (1 Form B) |
| Email: | [email protected] |