Kupować AQY225R3TW z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 100 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.14VDC |
| Termination Style: | SMD (SMT) Tab |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-VSSOP |
| Seria: | PhotoMOS™ AQY2 |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC (RF) |
| Inne nazwy: | 255-5134-2 AQY225R3TW-ND |
| Oporność na terenie (maks.): | 14 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AQY225R3TW |
| Prąd ładowania: | 120mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.071", 1.80mm) |
| Opis: | PHOTOMOS RELAY RF 100V 120MA |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |