Kupować AQY221N1S z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 40 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.14VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SOP |
| Seria: | PhotoMOS™ AQY |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC (RF) |
| Oporność na terenie (maks.): | 12.5 Ohm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Numer części producenta: | AQY221N1S |
| Prąd ładowania: | 120mA |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SOP (0.173", 4.40mm) |
| Opis: | RELAY OPTO AC/DC 40V 120MA 4-SOP |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |