Kupować AQY212GHA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 0 ~ 60 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 1.14VDC |
| Termination Style: | Gull Wing |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SMD |
| Seria: | PhotoMOS™ AQY |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Tube |
| Package / Case: | 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Typ wyjścia: | AC, DC |
| Inne nazwy: | 255-2681 AQY212GHA-ND |
| Oporność na terenie (maks.): | 700 mOhm |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 13 Weeks |
| Numer części producenta: | AQY212GHA |
| Prąd ładowania: | 1.1A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SMD (0.300", 7.62mm) |
| Opis: | RELAY OPTO AC/DC 60V 1.1A 4-SMD |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |