Kupować AQE34224 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - Obciążenie: | 3 ~ 60 V |
|---|---|
| Napięcie - Wejście: | 21.6 ~ 26.4VDC |
| Termination Style: | PC Pin |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | 4-SIP |
| Seria: | AQ-E |
| Relay Type: | Relay |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | 4-SIP |
| Typ wyjścia: | DC |
| Oporność na terenie (maks.): | - |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Numer części producenta: | AQE34224 |
| Prąd ładowania: | 3A |
| Rozszerzony opis: | Solid State Relay SPST-NO (1 Form A) 4-SIP |
| Opis: | MOD DC OUTPUT 3A 3-60VDC 24VDC |
| Obwód: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |