Kupować APTSM120AM08CT6AG z BYCHPS
Kup z gwarancją
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 10mA |
|---|---|
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SP6 |
| Seria: | - |
| RDS (Max) @ ID, Vgs: | 10 mOhm @ 200A, 20V |
| Moc - Max: | 2300W |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | SP6 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 175°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Chassis Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 22 Weeks |
| Numer części producenta: | APTSM120AM08CT6AG |
| Opłata bramkowa (Qg) (maksymalna) @ Vgs: | 1360nC @ 20V |
| Rodzaj FET: | 2 N-Channel (Dual), Schottky |
| Cecha FET: | Silicon Carbide (SiC) |
| Rozszerzony opis: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual), Schottky 1200V (1.2kV) 370A (Tc) 2300W Chassis Mount SP6 |
| Spust do źródła napięcia (Vdss): | 1200V (1.2kV) |
| Opis: | POWER MODULE - SIC |
| Prąd - Ciągły Odpływ (Id) @ 25 ° C: | 370A (Tc) |
| Email: | [email protected] |